Škola pohybu

Programy

Naše aktuálne projekty

Škola pohybu  ako spoluorganizátor akcie ,,Rozprávkový beh“ Vás srdečne pozýva na ďalšiu športovú akciu, ktorú zastrešuje ako hlavný organizátor OZ Javoráčik a Škola Javorka.

Miesto:  Za ihriskom Lúčny koník (Javorová alej 1, Chorvátsky Grob)

Kedy: nedeľa 16.10.2022

V čase:

o 15:00 (bežecká súťaž) pre 4 kategórie:

1. od 3-5 rokov (Fialový okruh 250m)
2. od 6-7 rokov (Žltý okruh 450m)
3. od 8-9 rokov (Modrý okruh 650m)
4. od 10 rokov + dospelí (Zelený okruh 1 600m)
Dospelí príďte si zabehať so svojimi deťmi.
 

o 16:30 (cesta rozprávkovým lesom)

Prechádzka lesoparkom, kde deti budú plniť úlohy. Po splnení úloh na každého odvážlivca čaká odmena. 🎁
👻 Pre staršie deti je pripravená strašidelná trasa.
🍵 Zahrejeme sa teplým čajom a kapustnicou.
 

Ak by predpoveď počasia bola nepriaznivá, tak akcia bude preložená na nasledujúci víkend. To Vám pošleme vopred na Váš prihlasovací email.

 

  • Škola pohybu  ako spoluorganizátor akcie ,,Rozprávkový beh“ Vás srdečne pozýva na ďalšiu športovú akciu, ktorú zastrešuje OZ Javoráčik, Škola Javorová Alej.

 

Myšlienkou celej tejto akcie je aby sa deti hrali s deťmi, začali sa opäť stretávať vonku, tak ako sme to robili my trošku skôr narodení. Tieto dni budú zamerané v prvom rade na zábavu, tréningy formou hier v príjemnom prostredí blízkosti prírody. ,,Rodičia budú mať istotu kde sú ich deti a čo robia“.

Kto sme: partia licencovaných trénerov, športovcov, ale hlavne tak isto rodičov ako Vy, ktorí chápu že deti sa najlepšie zabavia s deťmi. Chápeme aj to že dnešným deťom treba ukázať smer, ísť im príkladom a oni sa pridajú. Deti necháme vytvoriť si vlastné skupinky podľa kamarátstva, ostatné deti budú pridelené do skupiny podľa veku záujmu o športovú aktivitu.

Podmienky na prihlásenie: Registrujte sa u nás na skolapohybu.EU , vyplňte a odošlite formulár. Po registrácií Vám pošleme platobné údaje a potvrdenie o registrácií + podrobné inštrukcie.


Cena: Platba 25€

Pozor: Registrácia je možná len na všetky dni! Nie je možné kúpiť na jednotlivé dni!

Miestošportový areál Chorvátsky Grob – Čierna Voda -Pezinská ul. (Black water field) za hotelom Agátka: https://goo.gl/maps/hwCRoLP6Jq2o2U7bA

Kedy: 10.9., 17.9., 24.9., 1.10. 2022 

V čase: od 10:00 do 11:30

Nakoľko sa areál nachádza vonku, tak sa budeme riadiť podľa počasia. Ak by predpoveď počasia bola nepriaznivá, tak akcia bude preložená na iný deň. To Vám pošleme vopred na Váš prihlasovací email.